| 25-річчя єпископської консекрації єпископа Яна |
|
16 січня 1991 року Папа Йоана Павло ІІ відновив діяльність Львівської архідієцезії, Житомирської та Кам'янець-Подільської дієцезії. Для Житомирської дієцезії було призначено єпископа Яна Пурвінського. Єпископська консекрація відбулась в Житомирі 4 березня і була великою подією в житті Римсько – Католицької церкви в Україні, особливо в житті Житомирщини.
Дякуючи Богу за відвагу єпископа Яна відповісти «так» Його планам, за жертвенне служіння для Церкви в Україні, єднаємося в подячній молитві і просимо для Вас опіки і заступництва Матері Божої Бердичівської. |