25 лютого в конкафедральному храмі відбулась зустріч священиків з деканату Київ Захід. Зустріч розпочалась о 10 год. адорацією Пресвятих Дарів, після якої була свята Меса. Взяв у ньому участь також Архієпископ Петро Мальчук, котрий очолив Святу Месу та скерував до зібраних священиків Слово Боже.
На запрошення декана, о. Міхала Бранкевича приїхав о.Вальдемар Павелець, дієцезіальний модератор молоді, щоб в рамках конференції розповісти присутнім 12 священикам про перебіг організації Світових Днів молоді.