|
Дорога Молодь!
Святіший Отець Франциск, оголошуючи Рік Милосердя, виразив прагнення, щоб Церква ще більше могла ставати свідком милосердя. Відповідаючи на такий Папський заклик, багато Церковних середовищ організовує наукові і душпастирські зустрічі та інші заходи, в котрих наближують людям правду про Боже милосердя, заохочують до використання його дарів та показують дороги і можливості свідчення милосердя.
Дорога Молодь! Запрошую і вас долучитися до цього великого, глибокого і шляхетного проекту.Запрошую вас взяти участь у вже XXIV Дієцезіальному Дні Молоді, який щороку організовує наша Київсько-Житомирська Дієцезія.
Протягом трьох днів ДДМ XXIV в конференціях буде представлено правду про Боже Милосердя. В зустрічах з людьми та організаціями, які щоденно займаються ділами милосердя,буде змога отримати інформацію та особисто навчитися переказу знаряддя Божого Милосердя.
Дорога Молодь, що шукаєш розпізнання Волі Божої в своєму житті, прагнеш надати йому більший змісті радість, запрошую, щоб беручи участь в XXIV Дієцезіальному Дні Молоді, отримала мотивацію до використання Божого Милосердя і свідчення про нього в щоденному житті своїми милосердними вчинками.
З пастирським благословенням на плідне пережиття XXIV Дієцезіального Дня Молоді
Архієпископ Петро Мальчук
Ординарій Київсько- Житомирський |