21 лютого в Умані та Монастирищі відбулась канонічна візитація Архієпископа Петра. Під час візитації Архієпископ, виконуючи свою місію, стає відображенням Христа − Доброго Пастиря, що опікується паствою, яка є повірена його опіці через навчання, освячення та управління. Очолюючи Святу Месу, зустрічаючись з настоятелем о. Юзефом Ліпецьким, сестрами –монахинями, які служать в тих парафіях та розмовляючи з прихожанами, єпископ заохочував вірних до віднови власного християнського життя і до інтенсивного апостольського служіння, укріплюючи їх Словом Божим, яке є «живе та діяльне».