|
5 лютого у Вищій Духовній Семінарії Найсвятішого Серця Ісуса Київсько-Житомирської Дієцезії Його Преосвященство Архієпископ Петро Мальчук взяв участь у педагогічній раді. В порядку денному були такі питання як підсумки навчального семестру, питання формації семінаристів, допущення до послуги лекторату та аколітату, інші справи.
На кінець зустрічі Його Преосвященство подякував всім присутнім за плідну зустріч та побажав успіхів в подальшому виконанні відповідальних обов'язків.
|