title-ecclesia

Вшанування святого Томи у Києві

4

У суботу, 30 січня, о 18.00 в Інституті святого Томи Аквінського відбулось вшанування покровителя Інституту Теологічних наук у Києві - святого Томи, спомин якого Церква відзначала 28 січня. Святкування розпочала Свята Меса, яку очолив архієпископ Петро Мальчук, йому співслужив архієпископ Клаудіо Ґуджеротті, а також отці домініканці.

Проповідь   

Після Євхаристії відбулося вручення студентам випускникам дипломів сімейних консультантів та катехитів, а дві особи отримали ступінь магістра. Цього дня студенти першокурсники отримали залікові книжки. 

11_1

6

 У лекції, яку прочитав апостольський нунцій в Україні на тему: "Літургія між Сходом і Заходом, Владика акцентував увагу на Літургії різних обрядів. Не можна не сказати про вплив літургії одна на одну, де елементи одного обряду переплітаються зіншими. Говорив про уніатство, літургію і служителів у ранній Церкві,схизму Сходу, проблему відчуження у Господній Церкві залежно від обряду.

5

Після лекції слухачі мали можливість поставити запитання архієпископу.

 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2026. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino