| Вшанування святого Томи у Києві |
|
У суботу, 30 січня, о 18.00 в Інституті святого Томи Аквінського відбулось вшанування покровителя Інституту Теологічних наук у Києві - святого Томи, спомин якого Церква відзначала 28 січня. Святкування розпочала Свята Меса, яку очолив архієпископ Петро Мальчук, йому співслужив архієпископ Клаудіо Ґуджеротті, а також отці домініканці. ПроповідьПісля Євхаристії відбулося вручення студентам випускникам дипломів сімейних консультантів та катехитів, а дві особи отримали ступінь магістра. Цього дня студенти першокурсники отримали залікові книжки. У лекції, яку прочитав апостольський нунцій в Україні на тему: "Літургія між Сходом і Заходом, Владика акцентував увагу на Літургії різних обрядів. Не можна не сказати про вплив літургії одна на одну, де елементи одного обряду переплітаються зіншими. Говорив про уніатство, літургію і служителів у ранній Церкві,схизму Сходу, проблему відчуження у Господній Церкві залежно від обряду. Після лекції слухачі мали можливість поставити запитання архієпископу. |