| Зустріч священиків Білоцерківського деканату |
|
У четвер 4 лютого в Білій Церкві відбулася перша зустріч священиків нового Білоцерківського деканату. Брав в ній участь також архієпископ Петро Мальчук, котрий очолив святу месу при участі парафіян о 10:30.
Проповідь Архієпископа під час Святої Меси
Після служби священики зібралися в парафіяльному домі, щоб вислухати конференцію.
Під час свого візиту в Білій Церкві архієпископ мав змогу спілкуватися зі священиками, а також разом з настоятелем, о. Ярославом Палкою відвідав білоцерківську мерію, де говорив з представниками влади про справу передачі державою спільноті парафіяльної костьолу Святого Йоана Хрестителя.
|