У неділю 30 січня архієпископ Петро Мальчук відвідав з пастирським візитом парафію Внебовзяття Пресвятої Діви Марії в місті Сміла. О 10 годині його Преосвященство відправив Святу Месу, а потім окремо спілкувався з парафіянами.
В цій зустрічі брали участь близько 25 осіб це майже всі парафіяни, які беруть активну участь у житті спільноти на чолі з настоятелом- о Целестином Деруновим.