| Подвійне свято в Новограді-Волинському |
У неділю, 21 листопада 2010 року, парафія Христа Царя Всесвіту в Новограді-Волинському (Житомирська обл.) святкувала храмове свято. Цьогорічна урочистість була подвійною, тому що настоятель парафії о. Віталій Безшкурий вмурував у стіну храму акт про освячення храму (від 25 вересня 2010 р.).
Разом із цим актом, на якому свої підписи залишили присутні єпископи, настоятель, архітектор та інженер будівництва, у спеціально приготовану колбу було також покладено копійки 2010 року випуску і міську газету "Звягель". Парафіяни брали активну участь у Святій Літургії. Коли о. Віталій вмуровував колбу, залунали радісні оплески. У процесії під час принесення дарів брали участь представники всіх верств парафії. Прикметним було те, що подружжя несли свідоцтва шлюбу, просячи Христа Царя, щоб Він царював у їхніх родинах. Ця урочистість стала завершенням особливого року для цієї парафії, у якому вона святкувала освячення новозбудованого храму. Царюй, Христе, завжди та всюди! ![]() С. Маріетта Мікса |