title-ecclesia

Подвійне свято в Новограді-Волинському
У неділю, 21 листопада 2010 року, парафія Христа Царя Всесвіту в Новограді-Волинському (Житомирська обл.) святкувала храмове свято. Цьогорічна урочистість була подвійною, тому що настоятель парафії о. Віталій Безшкурий вмурував у стіну храму акт про освячення храму (від 25 вересня 2010 р.).
Разом із цим актом, на якому свої підписи залишили присутні єпископи, настоятель, архітектор та інженер будівництва, у спеціально приготовану колбу було також покладено копійки 2010 року випуску і міську газету "Звягель".

Парафіяни брали активну участь у Святій Літургії. Коли о. Віталій вмуровував колбу, залунали радісні оплески. У процесії під час принесення дарів брали участь представники всіх верств парафії. Прикметним було те, що подружжя несли свідоцтва шлюбу, просячи Христа Царя, щоб Він царював у їхніх родинах.

Ця урочистість стала завершенням особливого року для цієї парафії, у якому вона святкувала освячення новозбудованого храму.

Царюй, Христе, завжди та всюди!

p1011097.jpg

С. Маріетта Мікса

Новоград-Волинський
 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2026. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino