|
У четвер 28 січня в курiї Київсько - Житомирської дієцезії відбулася зустріч архієпископа Петра Мальчука з деканами. Отці розмовляли про актуальні питання, труднощі душпастирської праці, особисті справи, а також організаційні моменти, пов'язані з відзначенням у цьому ювілейному році 25 річниці відновлення структур Київсько - Житомирської дієцезії.
|