|
В Урочистість Об'явлення Господнього в прокатедральному соборі св. Олександра в Києві вітали високоповажного гостя. До храму вперше завітав новий Апостольський Нунцій в Україні архієпископ Клаудіо Ґуджеротті.
Перед храмом гостя зустріли архієпископ Петро Мальчук, ординарій Київсько-Житомирський, о. Віталій Безшкурий, настоятель парафії св. Олександра, численні вірні, традиційно парафіяни привітали хлібом-сіллю та квітами.
Його Високопреосвященство Апостольський Нунцій головував в Урочистій святій Месі.
На початку архієпископ Петро Мальчук привітав високоповажного гостя та склав найщиріші вітання з нагоди 14 річниці єпископських свячень Нунція, які він прийняв з рук св. Йоана Павла ІІ власне 6 січня.
Проповідь перекладав з італійської о. Патрик Оліх OFM, який супроводжував нунція.
Апостольський Нунцій закликав шукати миру у власному серці та передав вітання від Святішого Отця.
|