| Двері Милосердя в Новограді – Волинському |
|
20 грудня в парафії Христа Царя Всесвіту в м. Новограді – Волинському відкрито Двері Милосердя. Для нашої парафії це великий дар, що наш храм є місцем паломництва і отримання відпусту. Папа Франциск в документі, який відкрив Рік Милосердя пише, що милосердя є підтвердженням того, як Бог нас любить. Папа заохочує нас до практикування вчинків милосердя для душі та тіла.
Тому на дверях нашої святині, оазова молодь наклеїла ці вчинки. Підчас відкривання їх деканом О. Григорієм Россоленко ми відкрили на ново для себе милосердя до другої людини, а через це усвідомили собі велику любов Бога до нас, особливо в таїнстві покаяння. Під час урочистості були присутні наш Настоятель о. Віталій Луковський, о. Микола Гуцал і о. Михайло Бранкевич, котрий провадив у нашій парафії адвентові реколекції.
Будьмо милосердні, як Отець наш Небесний!
С. Марієтта Мікса |