|
20 грудня цього року о 9.00 годині були відкриті Святі Двері в костелі св. Матея в смт. Ємільчіне за декретом архієпископа Петра Мальчука. Настоятель отець Олександр Шатило приймав гостей з с. Сергіївки, с. Запруди, с. Болярки, с. Степанівки, с. Чміль, с.м.т. Рихальське, які приїхали щоб разом молитися і розпочати цей Ювілейний Рік Милосердя.
|