| Закінчення фатімських урочистостей в Довбиші |
У неділю, 17 жовтня в парафії Матері Божої Фатімської в Довбиші (Житомирська обл.) відбулася Свята Меса з нагоди закінчення фатімських урочистостей.
На це свято прибуло багато паломників з сусідніх парафій, а також з інших областей України. Урочисту Святу Месу очолив ординарій Київсько-Житомирської дієцезії єпископ Ян Пурвінський. Також були присутні гості з Польщі – о. Андрій Муха SAC, о. Еміліан Сігель SAC, о. Петро Банах SAC, а також священики з сусідніх парафій. Попередило цю урочистість суботнє чування під час якого можна було дізнатись, а для багатьох парафіян пригадати історію довбишського санктуаріуму Матері Божої Фатімської, адже 13 жовтня минуло рівно 20 років, як фігурка Матері Божої оселилася в Довбиші. Чудовим співом і музикою прикрасив урочистість парафіяльний хор та місцевий духовий оркестр. Після Святої Літургії всі паломники і парафіяни разом з духовенством помолились розарій, після чого настоятель о. Вальдемар Павелець SAC запросив всіх на скромний почастунок, який приготували парафіяни. Можна було також заграти в безпрограшну лотерею яку разом з молоддю приготували сестри Слуги Ісуса. Євгеній Цимбалюк SAC |