| Реколекції священників Київсько - Житомирської дієцезії |
|
В понеділок, 9 листопада, в осередку Карітас-Спес Зарічани, біля Житомира, розпочалися річні духовні вправи для священиків Київсько-Житомирської Дієцезії, які провадить єпископ – помічник Харківсько – Запорізької дієцезії єпископ Ян Собіло. Реколекції переживають близько 50 священиків дієцезії разом з Ординарієм Архієпископом Петром Мальчуком.
Темою реколекцій є прямування до святості через вірне виконання священицьких обов'язків. У всьому, що робить священик - у молитві, Службі Божій, яку звершує, він має бути вірним. Вести за собою довірену паству, будучи для них батьком і добрим пастирем, за прикладом Ісуса.
Час реколекцій наповнений молитвою, роздумами та спільними зустрічами.
Реколекції завершаться 13 листопада традиційною зустріччю настоятелів Київсько-Житомирської Дієцезії з Архієпископом Петром.
|