|
15 жовтня у Вищій Духовній Семінарії у Ворзелі відбулась формаційна зустріч для сестер-монахинь Розпорядників Євхаристії. На формаційну зустріч прибули близько 30 сестер з усієї Київсько – Житомирської дієцезії, які є уповноваженні до даного служіння.
Організатором був о. Славомир Вертальський СМ, а конференції проголошував о. Вальдемар Мейка. Центральним пунктом була спільна Свята Меса, під головування Архієпископа Петра. Майже весь день сестри провели разом, спілкуючись, навчаючись та збагачуючись.
|