title-ecclesia

Інавгурація нового навчального року у Ворзелі
IMG_1820
2 жовтня 2015 року, у Ворзельській Духовній семінарії відбулася урочиста інавгурація нового навчального року. Урочистість зібрала разом на молитву та святкування численну кількість священиків, професорів, семінаристів, гостей із-за кордону та друзів семінарії.
Вершиною цього урочистого дня була Свята Меса, яку очолив Ординарій Київсько-Житомирської дієцезії Архієпископ Петро Мальчук.
Проповідь Архієпископа  
З ним співслужили єпископ Броніслав Бернадський та священики. Під час Святої Меси ректор, професори та форматори склали "Визнання віри", згідно затвердженої Апостольською Столицею формули (Кодекс Канонічного Права, кан. 833 §6)
IMG_1787
IMG_1795
IMG_1803
IMG_1811
IMG_1857
До всіх зібраних звернувся з словом промови єпископ Броніслав Бернадський. Урочистий момент був для першокурсників - Архієпископ Петро вручив 8 семінаристам залікові книжки та всі разом заспівали студентський гімн «Gaudeamus igitur», що в перекладі означає «Возрадуймося, отже». А отець Артур Томашевський, випускник Ворзельської семінарії отримав диплом магістра теології.
IMG_1863
IMG_1872
IMG_1884
IMG_1887
На закінчення Урочистості відбувся святковий обід та педагогічна рада.
Попереду новий навчальний рік праці і обов'язків ... Боже помагай!
фото -с.Аліна Петраускайте
 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2026. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino