| Інавгурація нового навчального року у Ворзелі |
|
2 жовтня 2015 року, у Ворзельській Духовній семінарії відбулася урочиста інавгурація нового навчального року. Урочистість зібрала разом на молитву та святкування численну кількість священиків, професорів, семінаристів, гостей із-за кордону та друзів семінарії.
Вершиною цього урочистого дня була Свята Меса, яку очолив Ординарій Київсько-Житомирської дієцезії Архієпископ Петро Мальчук.
Проповідь Архієпископа
З ним співслужили єпископ Броніслав Бернадський та священики. Під час Святої Меси ректор, професори та форматори склали "Визнання віри", згідно затвердженої Апостольською Столицею формули (Кодекс Канонічного Права, кан. 833 §6)
До всіх зібраних звернувся з словом промови єпископ Броніслав Бернадський. Урочистий момент був для першокурсників - Архієпископ Петро вручив 8 семінаристам залікові книжки та всі разом заспівали студентський гімн «Gaudeamus igitur», що в перекладі означає «Возрадуймося, отже». А отець Артур Томашевський, випускник Ворзельської семінарії отримав диплом магістра теології.
На закінчення Урочистості відбувся святковий обід та педагогічна рада.
Попереду новий навчальний рік праці і обов'язків ... Боже помагай!
фото -с.Аліна Петраускайте
|