| Запрошення на подячну Святу Месу |
|
15 вересня 1990 року на сходах перед храмом Святого Олександра, звершилася перша Служба Божа на той час ще при неповернутому для віруючих храмі Святого Олександра.
З нагоди 25 річчя запрошуємо Вас на урочисту Службу Божу яка відбудеться 10 жовтня 2015 року о 10.00 в нашому храмі за участю священиків та сестер монахинь котрі на протязі цих років служили при храмі Святого Олександра.
Службу Божу звершить Ординарій Київсько – Житомирської дієцезії Архиєпископ Петро Мальчук, Генеральний вікарій єпископ Ян Пурвінський та перший у післявоєнні роки настоятель храму Ян Крапан у співслужінні священиків Київсько – Житомирської дієцезії.
ПЛАН УРОЧИСТОСТІ: 10.00 – Урочиста Служба Божа в конкафедральному храмі св. Олександра. 11.30 – конференція на тему «Історія храму святого Олександра» 12.00 - презентація парафіяльних груп. 15.00 - на Михайлівській площі заплановано проведення міжконфесійної і міжрелігійної молитовної зустрічі в присутності реліквій блаженної сестри Марти Вєцкої, які здійснюють паломництво по всій Україні.
|