25 вересня 2010 р. наш храм Христа Царя Всесвіту м. Новоград – Волинський був консекрований. Сьогодні минуло вже п'ять років від цього дня, коли будинок став храмом, тобто місцем молитви.
Разом з будовою святині, будувався духовний храм в серцях людей. Настоятель о. Віталій Луковський під час проповіді згадував о. Віталія Безшкурого, який будував цей храм з допомогою Бога та парафіян. Отець звернув нашу увагу на місце молитву, яке ми повинні творити в своєму серці. Тому, що навіть найкраща святиня не замінить людини, яка є самим прекрасним храмом.