title-ecclesia

Двоє братів з України склали перші монаші обіти у Ордені Босих Кармелітів
6
19 вересня у Монастирі Босих Кармелітів у місцевості Черна, недалеко від Кракова відбулась Служба Божа з нагоди складання перших монаших обітів чотирьох братів. Очолив Службу Божу отець Тадеуш Флорек OCD, провінціал Краківської провінції Ордену Босих Кармелітів, а співслужили отці-кармеліти з Польщі, а також отці кармеліти з України: отець Рафаїл Мишковський OCD, настоятель Всеукраїнського Санктуарія Матері Божої Святого Скапулярія у Бердичеві та отець Петро Гершевіч OCD, який також нині виконує своє служіння у Бердичеві.
 
Своїм перші монаші обіти (чистоти, послуху та вбогості) на руки отця-провінціала Тадеуша Флорека склали четверо братів. Радіємо, що серед них двоє братів з України, бердичівляни: бр. Олександр від Марії Матері Божої та Нашої Матері (Карчаєв) та бр. Владислав від Пророка Іллії (Негребецький).
2У церемонії також взяли участь: брати кармеліти, сестри монахині, рідні та близькі братів, які склали перші обіти, друзі та місцеві віруючі.
3
4

У проповіді отець-провінціал Тадеуш Флорек OCD звернув увагу на постать святого Матея. Він нагадав, що покликання – це дар, який Матей отримав від Бога і цей дар сьогодні приходить до нас у своїй милості.

Наприкінці Служби від імені братів, які склали перші монаші обіти виступив брат Петро Зежуха OCD, який подякував усім присутнім, а також подякував тим, які продовжують реалізацію їх кармелітського покликання.

По завершенню Служби Божої брати відправились у короткі відпустки, а вже з початку жовтня розпочнуть своє навчання у Краківській Вищій духовній семінарії святого Йоана Павла ІІ.

Максим Железницький

 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2026. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino