| Священники дієцезії взяли участь у перманентній формації |
![]() Відповідальність за власну формацію кожен священик несе сам. Тому необхідною є його співпраця з Божою благодаттю, допомога духівників, особисті зусилля, спрямовані на розуміння, прийняття, поглиблення й впровадження в життя Божої волі, щоб постійно дозрівати до вічності. Прекрасною нагодою перманентної формації була зустріч священиків у Вищій Духовній Семінарії Пресвятого Серця Ісуса у Ворзелі.
Від 15 до 18 вересня, у двох турах, взяло участь 80 священиків нашої Дієцезії.
Конференції проводив о. Лешек Адамовіч, керівник катедри права Східних Католицьких Церков, професор факультету права, канонічного права і адміністрації Люблинського Католицького Університету Івана Павла ІІ та Папського Східного Інституту. Конференції були присвячені темам пастирського служіння, що мають своє пояснення в Кодексі Канонічного Права. Після відповідних дискусій, зустріч завершила свою працю. Відтак було висловлено слова вдячності організаторам за її проведення, а присутнім учасникам за активну у ній участь.
|