title-ecclesia

Зустріч священиків київського деканату
У вівторок, 21 вересня, у київській парафії св. Олександра відбулася деканальна зустріч священиків.
Окрім київських парафій, до цього деканату належать також парафії з таких міст як Чернігів, Обухів, Фастів, Біла Церква, Бровари, Славутич, Ніжин, Прилуки, Щорс та Бориспіль

 

Зустріч розпочалася спільною Євхаристією о 10 год, яку очолював єпископ Станіслав Широкорадюк. Цього дня Церква відзначала свято св. Матея Апостола та Євангеліста. Роздумуючи під час проповіді над уривком Євангелії від св. Матея, у якій сам автор описує своє покликання, єпископ Станіслав заторкнув тему священицького покликання. Так як покликав Матея - митаря, так і сьогодні Господь кличе до святого служіння слабких людей.


Після Служби Божої відбулася конференція єпископа, у якій він звернув увагу священиків на різні справи, що стосуються їх служіння, проблеми екології та «моральної екології».


Єпископ Станіслав повідомив також про призначених двох дієцезіальних екзорцистів: о. Володимира, який служить у фастівській парафії та о. Януша Марію Анджеєвського, що є викладачем у Вищій Духовній Семінарії у Ворзелі та інституті св. Томи Аквінського в Києві. Вищезгадані священики екзорцисти проведуть конференцію для священиків на наступній деканальній зустрічі, що відбудеться в жовтні.

 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2026. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino