| Зустріч священиків київського деканату |
У вівторок, 21 вересня, у київській парафії св. Олександра відбулася деканальна зустріч священиків. Окрім київських парафій, до цього деканату належать також парафії з таких міст як Чернігів, Обухів, Фастів, Біла Церква, Бровари, Славутич, Ніжин, Прилуки, Щорс та Бориспіль
Зустріч розпочалася спільною Євхаристією о 10 год, яку очолював єпископ Станіслав Широкорадюк. Цього дня Церква відзначала свято св. Матея Апостола та Євангеліста. Роздумуючи під час проповіді над уривком Євангелії від св. Матея, у якій сам автор описує своє покликання, єпископ Станіслав заторкнув тему священицького покликання. Так як покликав Матея - митаря, так і сьогодні Господь кличе до святого служіння слабких людей. |