title-ecclesia

Величає душа моя Господа

IMG_0499

 Ювілей – це можливість в особливий спосіб дякувати доброму Богу за Його благодаті. 25 років тому, в храмі св. Софії в Житомирі 4 молоді дівчини, які походять з Житомира, склали свої перші монаші обіти в Згромадженні Дочок Непорочного Серця Пресвятої Діви Марії. 25 років сестри Регіна та Юлія Ходаківські, Антоніна Свідерська та Зофія Венгловська відповідали на потреби часу та служили у своїй харизмі там, де була потреба.

На урочистість приїхало багато гостей – сестри-монахині, парафіяни з парафій, де працюють сестри, багато сестер- серцянок на чолі з Матір'ю Генеральною з Польщі, священики, які співпрацювали з сестрами. Святу Месу очолив Архієпископ Петро Мальчук у співслужінні з єпископом Станіславом Широкорадюком та єпископом Леоном Дубравським.

IMG_0443

Під час проповіді архієпископ підкреслив, що сестри - ювілярки вибрали Єдиного, Ісуса і Йому віддали своє життя через руки Марії з бажанням наслідувати Господа. Марія – єдина вірна, з серцем повним любові є прикладом до наслідування. Він звернув увагу, що людське серце, яке ділиться любов'ю, відповідає на потреби іншого серця – отримує стократ більше.

Після визнання віри сестри відновили свої монаші обіти на руки Матері Генеральної, отримавши від Архієпископа лавровий віночок, хрест та розарій з Вільнюса, місця, де сестри відбували початкову формацію.

IMG_0469

IMG_0484

IMG_0518

IMG_0629
Багато слів подяки лунало від сестер, які разом з усіма зібраними дякували Богу за дар життя і покликання і за 25 років від дня складення обітів – чистоти, послуху та убогості.

IMG_0645

IMG_0586
Нехай буде прославлене Найсвятіше Серце Ісуса - Через Серце Матері нашої Марії за дар сестер – ювілярок.

IMG_0655

БІЛЬШЕ ФОТО

 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2026. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino