|
6 вересня у парафії св. Олександра м. Київ під час Євхаристії діти та молодь урочисто розпочали новий шкільний та катехетичний навчальний рік. Відбулося освячення шкільного приладдя та благословення дітей. Священник просив Господа, щоб знання котрі будуть отримувати (науку котру будуть поглиблювати) завжди приближали їх до Господа.


Всім дітям та молоді бажаємо, щоб зростали не тільки у знаннях, але і у вірі.
с. Агата Нуцковська
|