| Початок нового шкільного року в Новограді- Волинському |
![]() 6 вересня в парафії Христа Царя Всесвіту в м. Новоград – Волинський молодь та діти урочисто розпочали новий катехетичний і формаційний рік. Ісус перед важливою подією завжди молився. Так і ми прийшли до Нашого Господа Ісуса Христа, щоб просити Його про допомогу в нашому духовному зростанні у вірі.
Настоятель о. Віталій Луковський заохочував дітей та молодь, щоб активно брали участь в зустрічах, котрі приближають їх до Ісуса. На закінчення Святої Меси, о. Віталій посвятив шкільні приладдя.
![]() З міццю Святого Духа розпочинаємо новий рік, в якому хочемо ставати Новими Людьми, з Новою Культурою в Ісусі Христі, через Непорочну Діву Марію.
С. Марієтта Мікса
|