| Місії в Новограді-Волинському |
Парафія Христа Царя Всесвіту в Новограді-Волинському, що на Житомирщині з 12 до 19 вересня переживає час Святих Місій.
На запрошення настоятеля парафії о. Віталія Безшкурого проголошувати місії приїхали отці-редемтористи о. Генрих та о. Людвік, які працюють у Трускавці (Львівської обл.). Існує така традиція, що на початку місії Настоятель парафії віддає ключі від храму в руки отців, накладає їм стулу, символ священства, і цілий тиждень Божа Отара є в їхніх руках. Вони проголошують особливо підготовлені проповіді. Взагалі місії відбуваються в парафії раз на десять років перед важливою подією в її житті .У парафії Христа Царя в Новограді вони вперше! А важливою подією власне є освячення новозбудованого храму, яке відбудеться 25 вересня. Парафіяни через ці Святі Місії прагнуть відновити свої серця й з гарним одягом душі радіти новою святинею на цій землі.
с. Марієтта СDC |