| Храмове свято св. Домініка в Любарі |
|
8 серпня в смт. Любар в парафії святого Домініка і Архангела Михаїла Урочистою Святою Месою розпочали святкування Престольного Празника на честь святого Домініка. Очолив Службу Божу настоятель Парафія Різдва Пресвятої Діви Марії в м. Коростишів отець Андрій Бачинський. В проповіді отець Андрій зазначив, що необхідно християнинові наслідувати дух святого, натомість саме життя святого ми не в стані наслідувати, бо кожний живе своїм життям у своїй епосі, яка має свої виклики щодо свідоцтва віри. Також зазначив заслуги святого Домініка в Католицькій Церкви.Хор з парафії Воздвиження Хреста, м.Шепетівка прикрашав співом Святу Літургію. Процесію з дарами очолив найстарший парафіан п. Михайло Бачинський, який брав активну участь у відбудуванні храму св. Домініка, вже доросла далеко вже не молодь, принесли в дари книгу хрещення перших парафіян після повернення храму в кінці 80-х років минулого століття. Потім подячна процесія з Пресвятими Дарами, дякували Богові за настоятелів які служили в парафії, між іншим за єпископа Станіслава Широкорадюка, та за сестер згромадження святого Йосипа, а також за парафіян які відбудовували храм і за усіх людей які спричинилися до відродження парафії. Після Служби Божої парафіяни приготували невеличкий екскурс в історію парафії, після чого діти парафії показали виставу на тему: Любов Бога до грішника. Ну і звісно як і має бути після вистави відбувся бенкет. Були свідоцтва старших і заслужених парафіян, прикрашали наш вечір танок дітей, були конкурси, ну і звісно для додання фізичної сили страви на вогню. Дякую Богові за чудових парафіян та за служіння священиків і сестер, які спричинилися до відродження парафії. о. Віталій Умінський |