title-ecclesia

Покладення наріжного каменя під будівництво храму у Броварах
nariznyj_kamen1
12 липня 2015 року, в місті Броварах, в парафії Пресвятої Діви Марії Неустанної Допомоги відбулася велика урочистість – покладення наріжного каменя під будівництво храму. Святу Месу очолив Його Преосвященство Архієпископ Петро Мальчук, ординарій Києво – Житомирської Дієцезії.
В Євхаристії взяли участь також священики з інших парафій: о. Матеуш Адамскі, секретар Й. Е. Архієпископа Петра Мальчука, о. Алойзи Кособуцький з Кам'янця Подільського, Бр. Ґжеґож Романовіч, настоятель Кустодії Братів Менших Капуцинів на Україні, о. Олег Панчиняк, настоятель Трьохсвятительської парафії УГКЦ в Броварах, а також господарі місця отці Пауліни – о. Роман Лаба, настоятель парафії та о. Лаврентій Ян Жезіцький, вікарій. В Урочистій літургії приймали представники інших християнських спільнот: пастор Рамін Квеквескірі (церква «Спасіння») та комбат батальйону військових капеланів Ігор Шторм.
Усіх присутніх на початку Літургії привітав о. Роман Лаба, настоятель парафії. У своєму вітальному слові отець настоятель зазначив, що істинним наріжним каменем є Ісус Христос, і саме на ньому має опиратися уся будівля нашого життя.
nariznyj_kamin_2
Архієпископ Петро Мальчук під час проповіді говорив про вірність наших обов'язкам християнина, адже кожен під час хрещення узяв на себе ім'я нашого Господа, тому наше життя має бути таким, щоб це ім'я не було взяте марно – зазначив Владика. 

Після Літургії Слова Архієпископ Петро ввів у служіння лекторату одного з братів Паулінів – бр. Майкла Уяммаду Окіка.
nariznyj_kamin_3
Винятковим моментом урочистого святкування було покладення каменя. Наріжний камінь був покладений в двох місцях фундаменту. Там, де в майбутньому буде вівтар було покладено камінь з Голгофи, щоб нагадував вірним про ту єдину спасенну жертву, яку приніс за нас Господь Ісус. В іншому місці було покладене каміння, яке було привезене з гори Синай, з гори Тавор та з гори блаженств. Цей символічний акт має нагадувати вірним, що наша віра опирається на історію спасіння, яку Бог провадив з Народом Ізраїля і яку продовжує вести з кожним з нас.
nariznyj_kamin_5
На закінчення вірні скерували слова вдячності до свого Архіпастиря та привітали Владику Петра з ювілеєм п'ятдесятиліття. Після Святкової Євхаристії радість парафіян продовжувалася на спільній аґапі.
о. Роман Лаба
 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2026. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino