5 липня в парафії Матері Божої Скорботної у Новій Боровій відбулася знаменна подія – 20 років від освячення храму.На запрошення настоятеля храму о. Олега Гнатюка богослужіння очолив Архієпископ Петро.
20 років – це немала дата і це нагода дякувати Доброму Богу за власний храм та можливість отримувати в ньому таїнства.
Проповідь Архієпископа
Після Святої Меси був звершений молебень з Євхаристійною процесією навколо храму, а також святковий концерт, який приготували парафіяни.
Після Святої Меси у Новій Боровій Архієпископ відвідав Іршанськ, де храм будується, спілкувався з прихожанами, котрі ділились своїми радощами та переживаннями.