title-ecclesia

Закінчення року євангелізації

IMG_2986

9 червня 2015 р в конкафедральному храмі св. Олександра в Києві Його Преосвященство Архієпископ Петро Мальчук відправив подячну св. Месу для усіх спільнот Дороги Неокатехуменальної Дієцезії Київсько – Житомирської.

Проповідь Архієпископа  

Члени спільнот, які численно приїхали на цю зустріч, дякували Богові за цей рік євангелізації. На закінчення урочистої Святої Меси Архієпископ виразив надію, що в майбутньому брати зі спільнот матимуть великий дім, в якому проводитимуть загальноукраїнські зустрічі. Ця думка зустрілась з великими аплодисментами. 

о. Матеуш Адамскі

ФОТО

 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2026. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino