9 червня 2015 р в конкафедральному храмі св. Олександра в Києві Його Преосвященство Архієпископ Петро Мальчук відправив подячну св. Месу для усіх спільнот Дороги Неокатехуменальної Дієцезії Київсько – Житомирської.
Проповідь Архієпископа
Члени спільнот, які численно приїхали на цю зустріч, дякували Богові за цей рік євангелізації. На закінчення урочистої Святої Меси Архієпископ виразив надію, що в майбутньому брати зі спільнот матимуть великий дім, в якому проводитимуть загальноукраїнські зустрічі. Ця думка зустрілась з великими аплодисментами.