title-ecclesia

Паломництво дітей, які приступили до Першого Причастя до Бердичева
2
30 травня до Всеукраїнського Санктуарія Матері Божої Святого Скапулярія відбулось Паломництво дітей, які приступили до Першого Причастя. Цього року до Бердичева прибуло близько 100 дітей з Києва, Новоград-Волинського, Любару, Мар'янівки, Гришківець та Бердичева.
На початку відбулось привітання учасників. Згодом відбулась Служба Божа, яку очолив отець Руслан Демчук, відповідальний за паломництво, настоятель парафії св. Власа (м. Андрушівка), а співслужили йому отці, які прибули разом з дітьми на паломництво, а також отці Босі Кармеліти, на чолі з настоятелем отцем Рафаїлом Мишковським OCD.
1
3
4
5
По завершенню Служби Божої відбувся обід. Після обіду у храмі була проведена катихеза з різноманітними сценками, а завершилось паломництвом концертом та танцями.
8
9
Організатори дякують усім богопосвяченним особам, які забезпечили участь дітей у паломництві, а також дякують за гостинність отцям Босим Кармелітам.
Максим Железницький
 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2026. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino