| Шоста річниця освячення Храму в Олевську |
|
23 травня парафія Воздвиження Святого Хреста в Олевську святкує шосту річницю освячення Храму. Урочисту Службу Божу вігілійну з Урочистості Зіслання Святого Духа очолив Архієпископ Петро Мальчук.
Під час Служби Божої 14 парафіян отримали таїнство Миропомазання. Були присутні гості: о. Віталій настоятель з Лєльчиц, о. Вікентій настоятель з Наровлі - сусіди з Білорусії, о. Вячеслав з Рихальська, о. Віталій Потемковський з Ємільчина, о. Андрій з Сарн. О. Матеуш і дякон Артур. Міський Голова м. Олевська з Дружиною і Голова Олевської РДА з дружиною. Також були парафія з Білокорович, з Болярки і з Білорусії.
Проповідь Архієпископа
о. Ігор Скомаровський |