| Перше Причастя дорослих в парафії св. Олександра |
10 травня 2015 року парафія Костелу Святого Олександра в Києві поповнилася новими парафіянами. 27 осіб готувалися до цієї події з вересня 2014 р. та напередодні пережили таїнство покаяння. Настоятель Костелу отець Віталій Безшкурий очолив Святу Месу, на якій вони вперше прийняли Святе Причастя. Під час Меси отець Віталій нагадав усім присутнім про безмежність Божої любові, що зміцнило навернених у намірах щодня слідувати за Ісусом.Нових парафіян, які нарешті особисто стояли перед Величною Тайною, переповнювала радість від прийняття Тіла Господнього. Вдячні Господеві та з молитвою про зміцнення віри і наповнення сердець любов'ю вони розпочали нове життя.
Інна Самчинська |