| Молитва за Батьківщину |
3 травня в парафії св. Олександра, в урочистість Марії Цариці Польші, відбулась урочиста Свята Меса в намірі Польщі. Її очоловив о. Ян Слеповронський, ректор дієцезіальної семінарії Пресвятого Серця Ісуса. Співслужили йому монсеньор Петро Тарнпвський секретар Нунціатури, отець Міхал Бранкевич, який проголосив проповідь, також були делегат Отців Маріанів.Був пристуній також пан Посол Республіки Польщі Хенрих Літвін, пан Рафал Вольський Генеральний Консул Республіки Польща у Києві а також делегація війська Республіки Польщі.
Прибули також численні парафіяни.
![]() Після урочистої месивсі присутні молились перед виставленими Пресвятими Дарами та відбулось спільне святкування в Посольстві Республіки Польщі.
о. Матеуш Адамскі
|