| Відпочили? А тепер на євангелізацію! |
У четвер 19 серпня, молодь з парафії Святого Духа, що у Чернігові, євангелізувала мешканців міста. А допомагала їм у цій добрій справі молодь зі спільноти Неніва (Польща).Цього дня в Чернігові, на центральній алеї міста, молодь з Парафії Святого Духа охоче ділилася з мешканцями міста своєю вірою в Бога. Така більш-менш спонтанна євангелізація була розпочата Бельгійкою (полькою бельгійського походження). Потім були пісні, пантоміми, свідоцтва. Ось одне з них: «Не думайте, що справжня любов - це щось екстраординарне. Ми потребуємо того, щоб любити, не висихаючи. Як горить світильник? Завдяки постійному споживанню невеликих крапель олії. Коли у світильнику не стане олії, Наречений скаже: "Я не знаю вас". Дорогі друзі, чим є крапля масла в нашому світильнику? Це маленькі справи протягом усього життя: радість, великодушність, добрі вчинки, людяність і терпіння. Наш шлях повинен проходити в безмовності, у слуханні, у прощенні й у дії. Ці реальні краплі масла зроблять наш світильник видимим у житті. Не шукайте Ісуса десь далеко, Він не десь, Він – у тобі. Подбай про свій світильник, і ти побачиш Його. Наприкінці нашого життя нас будуть судити не за кількістю дипломів, які ми одержали, не за кількістю грошей та великих справ, нами зроблених. Ми будемо суджені по тому – “Я був голодний і ти нагодував Мене. Я був нагий і ти одягнув Мене. Я був бездомним і ти дав Мені укриття”. Бути голодним – це значить не тільки не мати хліба, але бути голодним в любові. Бути нагим не значить бути без одягу, але не мати гідність й повагу. Бути бездомним не значить не мати даху, але бути знедоленим.» На закінчення євангелізації молодь молилася за Україну та за всіх мешканців міста. Фоторепортаж з події дивись http://www.catholic-media.org/ua/index.php?option=com_content&task=view&id=2758&Itemid=1 |