В суботу, 25 квітня 2015 р. в київському домі сестер Серцянок відбувся день зосередження для українського хору парафії св. Олександра. Провадив зустріч о. Олег Сартаков. Дуже цікаво була представлена тема «Вірую в Бога Творця».
В програмі була конференція, Свята Меса, практичні заняття та вільне спілкування. Були порушені важливі для кожної людини питання, які заставляють задуматися і щось для себе вирішити.
Зустріч відбулася в дружній атмосфері добре зіграного колективу. Такі зустрічі плануємо організовувати і в майбутньому.
|