| Храмове свято в Києві |
|
Цього дня урочисту святу Месу відслужив Його Преосвященство Єпископ Станіслав Широкорадюк, Генеральний Вікарій Київсько-Житомирської дієцезії. Свята Меса відбулася об 11 годині, у стінах новозбудованого храму, який ще потребує багато часу, коштів та людей доброї волі, аби бути закінченим. Цього дня парафіяни та гості зібралися у великій кількості, щоб подякувати Богу та Марії за дар свого храму. На початку Меси настоятель парафії о. Юзеф Червонка, сердечно привітав всіх присутніх і пригадав також історію парафії та історію затвердження будівництва, розповів про проблеми, які приходилося подолати разом тоді коди влада не дозволяла будувати храм. Під час проповіді, Його Преосвященство Єпископ Станіслав, звернув увагу на велику цінність і роль храму, а також на важливість нашого внутрішнього духовного храму. Також Владика наголосив на тому, яке важливе місце в нашому житті займає Марія, і що саме за її посередництвом відбувається багато чудес. Після Святої Меси відбулося поклоніння Пресвятим Дарам, після чого всі разом заспівали «Tе Deum» (Тебе Бога проставляємо). |