Сьогодні Україні як ніколи потрібен мир, тому, храм св. Олександра з особливим трепетом приймав «гостей миру». Приїхало близько 250 осіб із різних країн світу, зокрема з Італії, Німеччини, франції, Угорщини, Польщі, Росії...
Молитва розпочалася з вітального слова настоятеля о. Віталія Безшкурого, він згадав про апостолів, як їм було добре з Ісусом на горі Тавор, і побажав нам такого ж блаженства перебування в молитві. Далі кілька представників різних країн виголосили подяку, в усіх виступах не оминули тему війни в нашій державі, висловлювали скорботу за загиблими. Хто був вперше, говорили про речі, які їх найбільше вразили, це когось наші пісні, когось кухня, когось просто наші щирі люди... Після цього почалася молитва псалмів. Неможна не згадати хор, який ввесь час супроводжував молитву, в часі співу ти просто розчиняєшся.
В середині прозвучала молитва вірних на різних мовах під час котрої головним проханням було прохання миру.
Завершилася молитва, скерованим словом очільника спільноти «Тезе» бр. Альоїза до України, він також часто говорив про нашу країну, обіцяв про посилену молитву. Віримо, що ця молитва допоможе нам в наших негараздах і взиваймо безустанно: «господи, нехай скерується молитва наша, як кадило перед Тобою, і діяння рук наших, як жертва вечірня...»
Маским Приступа