title-ecclesia

Урочистість Воскресіння Господнього у Бердичівському санктуарії
PET_8251-700x404Пасхальну вігілію у суботу, 4 квітня, у Всеукраїнському Санктуарії Матері Божої Святого Скапулярія очолив отець Павло Ферко OCD, а співслужили йому отці-кармеліти, які працюють у парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії на чолі з делегатом провінціала Ордену Босих Кармелітів отцем Петром Гевельтом OCD.
Panorama_-1-700x432
Проповідь виголосив настоятель парафії отець Рафаїл Мишковський OCD. Під час Пасхальної Вігілії відбулось Таїнство Хрещення дівчини Олександри-Марії.
PET_8297-700x465
PET_8308-700x465
«Найдорожчі брати та сестри! Тiльки любов, справжня любов, є дiйсно непереможною i здатна подолати будь-яке зло i найстрашнiший грiх... Iсус є цією безумовною любов'ю, любов'ю, яка рятує вiд смертi i темрями, долаючи всi випробовування i перешкоди... Бо ця любов є світлом світу. Бажаємо Вам воскресіння для Любові. Христос Воскрес!» – такими словами привітали вірних з Великоднем Брати Ордену Босих Кармелітів.
А вранці, 5 квітня, відбулась Резурекційна Урочиста Літургія з процесією навколо мурів Санктуарія. На чолі процесії несли хрест та фігуру Воскреслого Ісуса, а також співали великодні пісні.
Максим Железницький
 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2026. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino