2 квітня 2015 року у Кон-кафедральному Соборі св. Олександра в м. Києві було відправлено Божу Службу Господньої Вечері. Святу Месу очолив Архієпископ Петро Мальчук, Ординарій Київсько-Житомирської Дієцезії, якому співслужили священики парафії св. Олександра та деяких інших парафій м. Києва.На початку Божої Служби віряни парафії привітали Владику та інших душпастирів з Днем Священства, котрий Церква відзначає саме у Великий Четвер, в день, коли під час Останньої Вечорів у єрусалимській Світлиці Господь Ісус встановив два спасительних для світу таїнства: Євхаристії та Священства. Саме цій події особливо було присвячено проповідь Ординарія.
Після проповіді Архієпископ Петро символічно повторив жест Христа: обмив ноги присутнім священикам.
Завершили урочисті відправи хода з Пресвятим Таїнством до символічної В'язниці, де Євхаристичний Христос перебуватиме до обряду Причастя під час Літургії Страстей Господніх Великої П'ятниці, спільний молебень «Гіркі Жалі» та приватна адорація вірних.