title-ecclesia

Служба Господньої Вечері в храмі св. Олександра

IMG_49982 квітня 2015 року у Кон-кафедральному Соборі св. Олександра в м. Києві було відправлено Божу Службу Господньої Вечері. Святу Месу очолив Архієпископ Петро Мальчук, Ординарій Київсько-Житомирської Дієцезії, якому співслужили священики парафії св. Олександра та деяких інших парафій м. Києва. На початку Божої Служби віряни парафії привітали Владику та інших душпастирів з Днем Священства, котрий Церква відзначає саме у Великий Четвер, в день, коли під час Останньої Вечорів у єрусалимській Світлиці Господь Ісус встановив два спасительних для світу таїнства: Євхаристії та Священства. Саме цій події особливо було присвячено проповідь Ординарія.

Після проповіді Архієпископ Петро символічно повторив жест Христа: обмив ноги присутнім священикам.
IMG_5066
IMG_5093
IMG_5159
Завершили урочисті відправи хода з Пресвятим Таїнством до символічної В'язниці, де Євхаристичний Христос перебуватиме до обряду Причастя під час Літургії Страстей Господніх Великої П'ятниці, спільний молебень «Гіркі Жалі» та приватна адорація вірних.
Дмитро Парубець

 

 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2026. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino