|
1 квітня відбулася акція Карітас Київсько-Житомирської Дієцезії "Подаруй нужденним і бідним м. Києва краплинку любові, щоби пасхальні свята були для них радісними". Парафіяни усіх парафій Києва протягом Великого Посту збирали продукти для бідних родин м. Києва, якими опікується Карітас.
Сьогодні, напередодні Пасхального Тридення відбувся молебінь та вручення зібраної допомоги потребуючим.
На початку було читання з Діянь Апостолів, 4 розділ, яке прочитав о. Віталій Умінський, директор Дієцезіального Карітас-Спес. Архієпископ Петро Мальчук звернувся до присутніх з коротким словом та посвятив приготовані дари.
Потім о. Віталій та брат Себастьян Янковський, який ініціатором цієї акції, роздали зібрані дари присутнім.
Радістю сяяли обличчя тих, хто отримав допомогу.
с. Людмила Саганівська
ФОТО |