Понад три місяці волонтери із Товариства св. Вікенітя де Поля та Карітас готувалися до проведення пасхального ярмарку. Печиво, декоровані свічки, писанки та веселі закладки для книг – цьогорічна пропозиція парафіянам в костелі св. Олександра, в каплиці Успіння Присвятої Діви Марії та в костелі св. Миколая.
Волонтер є мостом між нужденними та суспільством, соціальними групами, Церквою, котрим не байдужа доля нужденних.
Понад 40 волонтерів жертвували свій час, знання, майстерність, щоб бути солідарними з бездомними, знедоленими та особами, що знаходяться в процесі звільнення від різних видів залежності. Під час зустрічей та спільно праці ми досвідчували багато радості, творчості та божого благословення.
Велика подяка настоятелям храмів за можливість проведення ярмарку та всім хто приклав свої зусилля для його проведення.
С. Марта Мешко
|