title-ecclesia

«Ось я, пошли мене» (Іс.6,8)

На закінчення Року Священства Бог дарує Україні та Церкві нового священика.

У суботу, 12 червня в м. Чернігові відбулося рукоположення в священики о. Сергія Захарченко, який належить до Згромадження Місіонерів Облатів Непорочної Марії. Це – перший священик з Чернігова!

Урочисту Святу Месу звершив та священицьких свячень уділив Генеральний Вікарій Київсько-Житомирської дієцезії Його Преосвященство єпископ Станіслав Широкорадюк.

Парафіяни з Чернігова дуже довго молилися за нові покликання з наших парафій і новий священик є доказом того, що Господь почув їхні молитви, особливо тому, що священичі свячення нашого парафіянина відбулися в Рік Священства. Тому, дійсно варто молитися про покликання до священицького та чернечого життя з наших парафій і Господь почує наші молитви!


Маруся з Чернігова
 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2026. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino