| Сестри Серцянки відсвяткували своє патрональне свято |
У суботу, 12 червня 2010 р. в мальовничому осередку Карітас-Спес, с. Зарічани,що біля Житомира, своє патрональне свято відсвяткували Сестри зі Згромадження " Дочок Серця Марії" тобто Серцянки.
Отець Гонорат Козьмінський - засновник Згромадження віддав Сестер під особливу опіку Серця Марії,і довірив їм розповсюджувати культ Серця Марії. В самій назві "Дочки Серця Марії" відчуваємо як прагнув святий монах прославляти Серце Богородиці, довіряючи цю місію Сестрам. Вісім сестер та чотири аспірантки, котрі живуть та працюють в Житомирі, разом з молоддю із кафедрального костьолу св. Софії згромадившись в Каплиці осередку, поновили свою відданість Серцю Пресвятої Діви Марії обрядом " паління сердець". Це давня традиція Згромадження, під час котрої кожна сестра спалює від палаючої свічки заздалегідь приготоване серце з паперу, на котрому з однієї частини вміщені думки святих і наміри, в яких кожна сестра молиться протягом року, а інша частина спалюється , як символ відданості нашого серця - серцю Богородиці. Адже Марія закликає в своїх об’явленнях та посланнях до людства глибоко зануритись в Її Материнському Серці. Молодь прийняла активну участь в обряді паління сердець. Урочисту Святу Літургію відправив о. Олег Сартаков. Завершилась урочистість святковим обідом.
С. Регіна Ходаківська |