title-ecclesia

Сестри Серцянки відсвяткували своє патрональне свято
У суботу, 12 червня 2010 р. в мальовничому осередку Карітас-Спес, с. Зарічани,що біля Житомира, своє патрональне  свято відсвяткували Сестри зі Згромадження " Дочок Серця Марії" тобто Серцянки.

 

Отець Гонорат Козьмінський - засновник Згромадження віддав Сестер під особливу опіку Серця Марії,і довірив їм розповсюджувати культ Серця Марії.  В самій назві "Дочки Серця Марії" відчуваємо як прагнув святий монах прославляти Серце Богородиці, довіряючи цю місію Сестрам.

 

Вісім сестер та чотири аспірантки, котрі живуть та працюють в Житомирі, разом з молоддю із кафедрального костьолу св. Софії згромадившись в Каплиці осередку, поновили свою відданість Серцю Пресвятої Діви Марії обрядом " паління сердець". Це давня традиція Згромадження, під час котрої кожна сестра спалює від палаючої свічки заздалегідь

приготоване серце з паперу, на котрому з однієї частини вміщені думки святих і наміри, в яких кожна сестра молиться протягом року, а інша частина спалюється , як символ відданості нашого серця - серцю Богородиці. Адже Марія закликає в своїх об’явленнях та посланнях до людства глибоко зануритись в Її Материнському Серці. Молодь прийняла активну участь в обряді паління сердець. Урочисту Святу Літургію відправив о. Олег Сартаков.

 

Завершилась урочистість святковим обідом.


 

С. Регіна Ходаківська

 
Історія дієцезії
Єпископи
Прокатедра Київ
Катедра Житомир
Дієцезіальні комісії
Навчальні заклади
Релігійна діяльність
Деканати та парафії
Ордени і Згромадження
Чин дів
Рухи та спільноти
Санктуарії
 
 
Copyright © 2008-2026. Київсько-Житомирська дієцезія. Power by: ArtGattino