| Храмове свято Марії Матері Церкви в Києві |
|
Урочисту Святу Месу цього дня звершив о. Роман Грек, ректор місійної семінарії «Redemtoris Mater» у співслужінні священиків Київського деканату, а також священиків чернечих орденів та згромаджень: братів капуцинів, які опікуються парафією, францисканці конвентуальні, пауліни, облати, домініканці, а також греко-католики. На початку Святої Меси всіх присутніх сердечно привітав настоятель парафії бр Леонід Михалець. У проповіді, яку виголосив о. Роман було звернення уваги на жінку та її дівоцтво, жіночість та материнство. Кожна жінка має дивитися на Марію, яка є для неї найдосконалішим взірцем. Після Святої Меси всі прославляли Господа у виставлених Пресвятих Дарах, після чого відспівали гімн «Тебе, Боже, славимо». Але на цьому свято не закінчилося. Всіх присутніх запрошено, щоб святкування продовжити. Розпочалася спільна агапа, веселили серця своїм співом гурт «Кана», а також дитячий хор. Кожен мав можливість поспілкуватися, повеселитися, а навіть потанцювати. |