У п’ятницю, 30 травня близько 15 години до санктуарію Матері Божої Бердичівської прибули мощі св. Терези від Дитяти Ісус, які подорожують дієцезіями України.
О годині, 18 відбулася урочиста Свята Меса, після якої кожен мав можливість помолитися біля реліквій. Відбулося також нічне чування.
У суботу 1 травня, близько 9 години ранку реліквії прибули до парафії св. Варвари у Бердичеві. Об 10 годині відбулася урочиста Свята Меса, яку очолив єпископ Ординарій Київсько-Житомирської дієцезії Ян Пурвінський.
Після Святої Меси вірячи підходили і помолитися біля мощей.