| Мощі святої Терези від Дитяти Ісус прибули до Житомира |
|
З цієї нагоди було відправлено Месу на чолі з єпископом Київсько-Житомирської дієцезії Яном Пурвінським. На початку Служби єпископ заохотив задуматися над прикладом життя св. Терези і вчитися довіряти Богові, Йому служити, Йому вірити, Його любити, особливо у важкі хвилини життя, і свідчити про Нього іншим. Під час проповіді о. Бенедикт Крок OCD, який приїхав з мощами, пригадав, що можна, як і св. Тереза від Дитятка Ісус служити Богові через малі речі, можна бути вірним Йому у малому, єднаючись з Ним серцем. Також він наголосив, що св. Тереза закликає кожного повернутися до дому Отця, прибігати до Ісуса у своїх труднощах і найбільших проблемах. Після Меси були освячені троянди, після чого парафіяни могли підійти і вшанувати мощі, просячи Господа про необхідні благодаті за заступництвом св. Терези. Всю ніч біля реліквій чували парафіяни з храму св. Яна з Дуклі. Мощі св. Терези перебуватимуть у Житомирі до 30 квітня. За матеріалами: credo-ua |