| Мощі святої Терези в Новограді-Волинському |
|
Першою парафією, яку відвідали мощі святої, була парафія Христа Царя в м. Новограді-Волинському. Численні парафіяни з трояндами в руках вітали мощі біля храму, а потім урочистою процесією дорослі, молодь та діти в національних вбраннях впровадили мощі до храму. О 18.00 урочисту Службу Божу очолив ординарій Київсько-Житомирської дієцезії Ян Пурвінський. Після Служби Божої відбувся "Вечір зі св. Терезою", організований молоддю парафії на чолі з с. Марієттою. Мешканці міста мали можливість помолитись біля реліквій до 23.00 25 квітня о 13.00 парафія урочисто попрощалася з мощами св. Терези, дякуючи Богу за дар їх перебування в Новограді-Волинському
с. Марієтта CDC |