В днях 12-14 березня у храмі св. Олександра в Києві відбулися великопісні реколекції, які проводив о. Петро Гуцал, священик з Кам’янецько-Подільської дієцезії. Головна тема, яка звучала протягом трьох днів це: «Молитва, Піст, Милостиня»