| День зосередження для сестер-монахинь у Києві |
|
Оскільки 8 березня є Міжнародним Жіночим Днем, о. Роман не проминув це підкреслити - на початку кожна з сестер отримала від нього квітку. Натомість в конференції о. Роман звернув особливу увагу присутніх сестер на двох жінок - Марію та Марту з Витанії, зокрема на їхні взаємини з Ісусом та родинні стосунки. Отець заохотив усіх до поглиблення особистого молитовного життя, з якого виростає чернече служіння Богу і людям.
с. Олена OSU |